KURUMSALKURUMSAL

ÇELİK HORTUM olarak 35 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar dayanıklı hortum konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, termo hortum, hava, kompresör, kaynak hortumları ve yangın söndürme hortumları üretim işlemi yapmaktadır. Sizler için tasarladığımız ve her gün yenilediğimiz ürün çeşitliliğinden satış sonrası hizmete kadar her aşamada müşteri memnuniyetini hedefleyerek fark yaratmayı sürdürüyoruz.

Hızla büyüyen ve yatırımla güçlenen Çelik Hortum olarak üretim fabrikalarımız 8000 m² kapalı, 15000 m² açık alanda olup inovasyon merkezimizin teknolojik desteğiyle üretim süreçlerimizi kusursuzca yakınlaştırıyoruz. Her zaman daha iyisini üretebileceğimize olan inancımızla günde 28 ton hortum üreterek ilerlemeye devam ediyoruz.

Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin desteğiyle Çelik Hortum’da yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen iş anlayışını taşımak için soluksuz çalışıyoruz. Kalite politikalarımız ile Türk Gıda Kalitesi Ve Güvenliği mevzuatınca en uygun çözümleri sunuyoruz.

Sınırları aşan kalitemizle bugün Çelik Hortum olarak tüm dünyada 30 dan fazla ülkeye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kalite yönetim ilkeleri ışığında her zaman daha iyisini istedik ve yaptık. Bu da firmamızı Türkiye’nin önde gelen firmalarının tedarikçisi konumuna getirmiştir.

Çevre Politikası

ÇELİK HORTUM olarak üretim faaliyetlerimiz esnasında çevrede oluşabilecek her türlü olumsuz etki ve kirliliği önlemek amacıyla, standartlara ve yasalara uygun olarak belirlediğimiz çevre yönetim sisteminin uygulanmasıyla çevre performansımızın sürekliliğini sağlayarak üretimde gereken iyileştirmeler ve düzeltmeler yapılmaktadır.

Belirlediğimiz çevre yönetim sistemini firmamıza ilke edinerek enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması, atık miktarının azaltılması ve geri dönüşüm imkânı olan tüm atıkların yeniden kullanılmasını sağlayarak faaliyetlerimizin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaktayız.